Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Dibaq Polska Sp. z o.o. O firmie

Dibaq Polska Sp. z o.o.

Mazowiecka 3

Wałbrzych

Dibaq Polska Sp. z o.o., producent i dystrybutor karm dla zwierząt domowych, firma należąca do międzynarodowego koncernu sektora FMCG, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wałbrzych
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówień klientów biznesowych (m.in. zbieranie zamówień, aktywna sprzedaż, dystrybucja ofert handlowych),
  • czynności administracyjno-biurowe (obsługa oprogramowania magazynowo-sprzedażowego),
  • wsparcie logistyki w zakresie realizacji wysyłek towaru,
  • nawiązywanie i utrzymywanie nowych kontaktów handlowych,
  • realizowanie zadań jakościowych i sprzedażowych,
  • sporządzanie dla przełożonych raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • zorientowanie na klienta oraz umiejętność negocjacji,
  • organizowanie pracy własnej pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • znajomość MS Office,
  • gotowość do nauki i pracy w zintegrowanym systemie informatycznym magazynowo-księgowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiednie wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od realizacji wyznaczonych zadań),
  • współpracę w zgranym zespole,
  • biuro zlokalizowane w centrum miasta blisko przystanku autobusowego,
  • pakiet benefitów (kartę sportową, bilety do kina, dodatki socjalne),
  • kącik kuchenny i pyszną kawę,
  • przydział karmy dla psa lub kota.

Opis firmy:

W Dibaq Polska sp. z.o.o. zajmujemy się sprzedażą karm, dodatków żywieniowych, przysmaków oraz akcesoriów dla zwierząt. Nasze programy żywieniowe pod marką Fitmin opierają się na zdrowym i kompleksowym żywieniu zwierząt. Pod skrzydłami naszej spółki znajduje się wiele uznanych marek, które tworzą bogatą ofertę dla hurtowni oraz sklepów zoologicznych. W czasach ciągłych zmian, nieocenioną wartość stanowi stabilna współpraca oparta na zaufaniu oraz konkurencyjnych warunkach. Kilkanaście lat działalności pozwoliło nam wypracować opinię wiarygodnego partnera.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia w tytule podając: rekrutacja BOK.

W aplikacji prosimy zawrzeć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dibaq Polska Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)";

Wszystkich kandydatów informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Info: www.fitmin.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy