Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

GBA Polska

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientem (koordynacja przebiegu zleceń);

  • Fachowe doradztwo w zakresie obsługiwanej branży badań laboratoryjnych żywności;

  • Współpraca z różnymi działami, dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz organizacji;

  • Monitorowanie sprzedaży, raportowanie.

  • Przygotowywanie sprawozdań z badań;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (biotechnologia, technologia żywności, biologia lub pokrewne);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Biegła obsługa systemu Office;

  • Znajomość systemów jakości;

  • Znajomość prawodawstwa żywności;

  • Znajomość z obszaru badań laboratoryjnych żywności i/lub pokrewnych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w obszarze usług laboratoryjnych;

  • Doświadczenie w obsłudze klientów kluczowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę B2B);

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Rozwój zawodowy przez szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji;

  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole;

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;

  • Pracę o ciekawym i niemonotonnym charakterze;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej