Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wydawnictwo C.H.BECKO firmie

Wydawnictwo C.H.BECK

Bonifraterska 17

Warszawa

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTANumer ref.: nr ref. SDOK/01/2020

Lokalizacja: Warszawa Targówek

www.legalis.pl | www.beck.pl

Główne zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • weryfikacja dokumentacji posprzedażowej
  • rozpatrywanie reklamacji
  • badanie opinii klientów
  • raportowanie efektów pracy

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w obsłudze klientów
  • umiejętności nawiązywania kontaktów przez telefon
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej
  • miłego głosu, dobrej dykcji oraz nienagannej wymowy
  • pozytywnego nastawienia i otwartości
  • dobrej znajomości MS Word i MS Excel

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
  • wsparcie w rozwoju zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych - polityka finansowania szkoleń i nauki języków
  • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze w prestiżowej i stabilnej organizacji

Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne