Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

3 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • ul. Postępu 15 Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ul. Postępu 15 Warszawa

Warszawa

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

TWOJE ZADANIA:

  • Rejestracja nowych szkód zgłaszanych przez klientów
  • Udzielanie telefonicznej informacji klientom w związku z wcześniej zgłaszanymi szkodami

WYSTARCZY, ŻE:

  • Chcesz nieść pomoc klientom, jesteś osobą otwartą oraz nastawioną na pracę zespołową
  • Masz czas od poniedziałku do piątku między 8:00 - 17:00 (praca w przedziale godzinowym 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00)

ZAPEWNIMY CI:

  • Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o pracę, wynagrodzenie w trakcie okresu próbnego 3000 zł brutto. Po okresie próbnym dodatkowo premia za jakość wykonywanej pracy
  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie abyś mógł/ła komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • Pakiet benefitów, liczne akcje na rzecz pracowników
  • Niepowtarzalną atmosferę – bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

zLINKuj się z nami!

Zobacz jak w LINK4 praca spotyka się z pasją:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy