Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

OTTO Work ForceO firmie

  • Wilanów
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

OTTO Work Force

Wilanów

Warszawa

OTTO Work Force Solutions Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą  wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymiar etatu: ¾ etatu, praca w godzinach 9-15.

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:

Jest to praca z hurtowniami elektrotechnicznymi, które zamawiają samodzielnie dla naszego Klienta produkty przez stronę internetową, nie jest to pozyskiwanie zamówień. Zamówienia przyjeżdżają do klientów z magazynu centralnego poza Polską.

  • Przyjmowanie, ewidencja i dbałość o terminową i prawidłową realizację zamówień obsługiwanych klientów.
  • Dbałość o uzyskanie jak najwyższego stopnia realizacji zamówień.
  • Działanie w celu minimalizacji kosztów transportu.
  • Informowanie klientów o: stanie realizacji zamówień, stanach magazynowych, cenach (cennikowych), promocjach, dostępności produktu.
  • Bieżące monitorowanie stopnia realizacji zamówień oraz informowanie o brakach towaru osób odpowiedzialnych za współpracę z klientami.
  • Wystawianie niezbędnych dokumentów magazynowych i finansowych (DD, FA, FA KOR), zamykanie faktur.
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów i wystawianie faktur korygujących z zachowaniem odpowiednich terminów.
  • Bieżąca aktualizacja asortymentu wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dot. asortymentu (np. kody EAN, kody art. klienta, wielkość op. zbiorczego).

Oczekiwania:

  • Znajomość programu SAP lub innego programu do obsługi zamówień.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów.
  • Dokładność, zwracanie uwagi na szczegóły.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o globalnym zasięgu.
  • Pracę w 6 osobowym zespole z bardzo dobrą atmosferą pracy.
  • Dodatkowe benefity: bezpłatne obiady firmowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport, j. angielski w firmie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy