Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

HSK CONSULTINGO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DLA NASZEGO KLIENTA

Stabilnej firmy działającej na polskim rynku informatycznym, tworzącej profesjonalne systemy
informatyczne dla branży usług cateringowych skierowanych do rynku edukacyjnego i korporacyjnego.

Poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Numer ref.: Miejsce pracy biuro WARSZAWA

Opis stanowiska pracy:

  • Godne reprezentowanie pracodawcy w kontakcie z Użytkownikami Systemu i Klientami spółki.
  • Przestrzeganie procedur, zachowań obowiązujących w firmie.
  • Bieżący kontakt telefoniczny i e-mailowy z Użytkownikami aplikacji oraz z Klientami firmy.
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz weryfikacja statusów zamówień w aplikacji.
  • Wystawianie faktur.
  • Aktywna współpraca z działem informatycznym oraz z działami sprzedaży i marketingu.

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • Komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów międzyludzkich.
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole.
  • Pozytywnego, proaktywnego nastawienia do pracy.
  • Chęci nauki i uczenia się.
  • Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Co najmniej podstawowa znajomość programu EXCEL.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, aktywne podejście do zadań.

Nasza oferta dla CIEBIE

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zgranym zespole pozytywnie myślących młodych ludzi.
  • Stały rozwój.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy