Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

YOPE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

YOPE Sp. z o.o.

Wiśniowa 38

Warszawa

YOPE to unikalny polski koncept naturalnych kosmetyków i ekologicznych środków czystości. Tworzymy bezkompromisowo takie produkty, jakich sami chcemy używać – z wysokiej jakości składników, o niebanalnych zapachach, w nieszablonowych opakowaniach.

Cały czas się rozwijamy, nasz zespół powiększa się i potrzebujemy wsparcia.
Specjalisty ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów- telefoniczna, mailowa, korespondencyjna.
  • Wprowadzanie zamówień do systemu oraz ich obsługa i monitoring – dostępność, realizacja, reklamacje, zwroty, monitorowanie zamówień niezrealizowanych.
  • Działania w zakresie wsparcia logistycznego sprzedaży dla działu handlowego.
  • Ścisła współpraca z pracownikami magazynu w celu efektywnej realizacji zleceń.
  • Bieżąca kontrola rozrachunków i miękka windykacja.
  • Uzgadnianie błędów w dostawach i monitorowanie poprawności wystawionych dokumentów.
  • Aktualizacja baz danych.
  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacją dokumentacji sprzedażowej.
  • Monitoring dostaw, śledzenie wysyłek.
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe.
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza Word i Excel.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Wielozadaniowość i dobra organizacja czasu pracy.
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów.
  • Konstruktywne podejście do stawianych zadań, nastawione na uzyskanie rezultatów.
  • Gotowość do nauki.
  • Znajomość systemu WF Mag będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • Pracę z naturalnie niezwykłymi produktami najwyższej jakości. Jesteśmy polską marką, ale tworzymy produkty na światowym poziomie, myślimy globalnie i na bieżąco śledzimy branżowe innowacje.
  • Duże możliwości rozwoju. Początki mamy już za sobą, ale cały czas się rozkręcamy. Mamy mnóstwo nieszablonowych pomysłów do zrealizowania. Pracując przy kolejnych projektach, nieustanie uczymy się czegoś nowego.
  • Zero nudy i rutyny. YOPE to marka dynamiczna. Nie znosimy utartych schematów. Lubisz iść pod prąd? U nas masz zawsze zielone światło.
  • Praca w inspirującym, nieszablonowym zespole pasjonatów.
  • Klimatyczne biuro w kamienicy w samym sercu Starego Mokotowa, niedaleko kultowego kina Iluzjon. Otoczone zielenią, pełne niezwykłych zapachów.
  • Swobodę wyrażania siebie. Poza zasadami kultury osobistej nie istnieją żadne regulaminy, etykiety czy dress code, których trzeba przestrzegać. Nie musisz się przebierać i udawać kogoś, kim nie jesteś. Cenimy oryginalność i indywidualizm.

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. Administratorem Twoich danych osobowych w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest YOPE sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wiśniowej 38/1a. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy