Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Branickiego 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PV POLAND sp. z o.o.

Branickiego 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów Firmy;

  • nadzór i koordynacja postępu realizacji procesu obsługi klienta;

  • udzielanie klientom informacji o produktach i usługach Firmy;

  • przyjmowanie dyspozycji od klientów i ich wsparcie w sprawach bieżących;

  • budowanie i podtrzymywanie przyjaznych relacji z Klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy;

  • udzielanie informacji i wsparcia handlowcom w sprawach związanych z obsługą klientów;

  • współpraca z pozostałymi działami Firmy;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta na takim samym lub podobnym stanowisku (mile widziane);

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu instalacji fotowoltaicznych (mile widziane);

  • wykształcenie wyższe (mile widziane);

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

  • samodzielność i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole;

  • zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;

  • niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;

  • pracę w nowoczesnym biurowcu z fajnym widokiem na Wilanów :)

  • dobrą atmosferę pracy w młodym Zespole;

  • kawę bez ograniczeń :)

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Przewiń do profilu firmy