Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta – będziesz odpowiadać na pytania klientów, rozwiązywać napotkane problemy i doradzać w zakresie usług jakie posiadamy

  • Będziesz proponować produkty naszej firmy: kredyty, ubezpieczenia

  • Zależy nam na dobrych i długofalowych relacjach z klientami, więc będziesz również budować dobry wizerunek naszej firmy poprzez zachowanie wysokiej jakości obsługi

Nasze wymagania

  • Masz już doświadczenie w sprzedaży

  • Znasz standardy obsługi klienta

  • Lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i zaangażowaną

  • Potrafisz współpracować w zespole

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych, ubezpieczeniowych, leasingu przez telefon będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w utrzymaniu klienta będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Praca w stabilnej instytucji finansowej

  • Możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy

  • Przyjazną atmosferę

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Cofidis Group specjalizującej się w finansowaniu zakupu pojazdów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 r. we Francji, a od 2007 r. Cofidis S.A. działa z sukcesem na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy