Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

FIRST DATA POLSKAO firmie

FIRST DATA POLSKA

Aleje Jerozolimskie 100

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa akceptantów kart płatniczych

  • Przekazywanie informacji o produktach, usługach i procesach, informacji rozliczeniowych

  • Zastrzeganie, aktywacja i zmiany statusów kart płatniczych, monitoring transakcji

  • Realizacja dyspozycji zmian w systemach

  • Zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • Nastawienie na potrzeby Klienta i zachowania najwyższej jakości poziomu obsługi

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność – praca zmianowa, również w godzinach nocnych i w weekendy

  • Wysoka kultura językowa w mowie i w piśmie

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Motywacja i zaangażowanie w pełnione obowiązki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość poznania zasad działania rynku usług płatniczych i bankowych

  • Pracę w nowoczesnym biurze blisko centrum Warszawy z dobrą komunikacją ZTM i ścieżkami rowerowymi w okolicy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie