Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa Klientów funduszy (kontakt osobisty)
  • przyjmowanie zleceń i innych dyspozycji od Klientów funduszy
  • współpraca z agentem transferowym oraz innymi zespołami w firmie w celu zapewnienia najlepszej obsługi Klientów
  • współpraca z siecią dystrybucji oraz Klientami instytucjonalnymi w zakresie procesów prawnych i operacyjnych
  • przygotowywanie raportów oraz analiza danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w branży finansowej (mile widziane doświadczenie w funduszach inwestycyjnych)
  • doświadczenie we współpracy z Klientami (w modelu B2C, B2B i w kontakcie osobistym)
  • otwartość, nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań
  • zdolności analityczne i biegły MS Excel
  • dokładność i sumienność
  • język angielski

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednym z największych TFI w Polsce
  • przyjazną i komfortową atmosferę pracy
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, karty lunchowe, PPE)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • bony żywieniowe

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Warszawa