Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Starkey Laboratories PolandO firmie

  • Wirażowa 119, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Starkey Laboratories Poland

Wirażowa 119

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień dla klienta hurtowego zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

  • Codzienna komunikacja z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Obsługa posprzedażowa klienta - weryfikacja, analiza oraz rozpatrywanie reklamacji od klientów

  • Bezpośrednia współpraca z innymi działam w zakresie przekazywania informacji handlowych

  • Wsparcie w projektach przeprowadzanych w dziale Obsługi Klienta

  • Archiwizacja dokumentów

  • Bieżące zadania zlecane przez opiekuna

Nasze wymagania

  • Umiejętność efektywnej pracy z klientem

  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra obsługa komputera (MS Word, MC Exel,) i innych urządzeń biurowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • szkolenia produktowe i handlowe

  • pakiet benefitów m. in. bogaty pakiet opieki medycznej oraz dofinansowanie do programu rekreacyjno-sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna