Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ALD Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zajęcza 2b, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

Zajęcza 2b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta - połączenia przychodzące;

  • Obsługa korespondencji mailowej;

  • Rejestracja reklamacji;

  • Rejestracja szkód komunikacyjnych;

  • Obsługa systemu CRM oraz aktualizacja bazy danych klientów;

  • Współpraca z innymi działami firmy;

  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowej wiedzy;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Znajomość programu MS Excel;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Nowoczesne biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji;

  • Opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Szkolenia;

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;

  • Pracę w młodym, kreatywnym i przyjaznym zespole;

  • Pracę w międzynarodowej firmie;

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • Karta ZTM

  • Dofinansowanie posiłków

  • Codziennie świeże owoce i warzywa

Kim jesteśmy?

ALD Automotive oferuje usługi wynajmu długoterminowego, finansowania oraz zarządzania flotami pojazdów w 43 krajach na całym świecie. Ma największy zasięg geograficzny spośród wszystkich firm z sektora CFM. W skali globalnej zarządza parkiem ponad 1,7 miliona pojazdów.

Na polskim rynku firma obecna jest od 2003 roku. Jest członkiem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Umieszczając satysfakcję klienta w centrum swojej strategii, ALD Automotive posiada innowacyjne usługi i narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę i odpowiadają na wyzwania przyszłości. Firma zapewnia kompleksową ofertę mobilności, odpowiadając na różne potrzeby zarówno firmy z sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Dlaczego warto dla nas pracować:

W ALD Automotive Polska jesteśmy w pełni skoncentrowani na naszych ludziach i ich potrzebach. Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i wsparcie naszego zespołu. Wiemy jak ważna jest atmosfera w zespole, dlatego dbamy o wzajemne zrozumienie, pomoc, pozytywne nastawienie. Organizujemy także tematyczne dni, spotkania integracyjne i pielęgnujemy dzielenie się naszymi pasjami. Co warto dodać, nasze nowoczesne biuro mieści się w klimatycznych murach Elektrowni Powiśle – nie możemy się doczekać, kiedy tu wrócimy.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś osobą otwartą, pracowitą, pozytywnie nastawioną do pracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym oraz cechuje Cię wrodzony optymizm, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.