Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zmian danych teleadresowych oraz kont bankowych,

  • kompleksowa obsługa reklamacji oraz wniosków o rozliczenie transakcji,

  • uruchamianie dodatkowych funkcjonalności na terminalu,

  • realizacja kontaktów telefonicznych z Akceptantami,

  • współpraca z American Express,

  • inne obowiązki związane z obsługą klienta w ramach pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • min. półroczne doświadczenie w obsłudze klienta,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • pakiet świadczeń socjalnych również dla Twoich bliskich

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin