Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Travelist Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Travelist Sp. z o.o.

Fabryczna 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa indywidualnych klientów portalu (telefoniczna oraz mailowa)

  • doradztwo w wyborze ofert zgodnie z potrzebami klientów, którzy chcą zaplanować swój wyjazd

  • kontakty z hotelami w sprawach organizacyjnych

  • wyszukiwanie informacji o hotelach

  • udział w ciekawych projektach operacyjnych

  • praca zmianowa, zgodnie z grafikiem

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • komunikatywność, cierpliwość

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji z branży e-commerce

  • wsparcie w procesie adaptacji i cykl szkoleń wprowadzających

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • pakiet benefitów indywidualnych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie ubezpieczenia na życie

  • środki na rezerwacje wyjazdów na Travelist.pl

  • docelowo pracę w nowoczesnym biurze na zielonym warszawskim Powiślu w kompleksie biznesowym Riverside Park, obecnie pracujemy głównie zdalnie

  • last but not least – super szefów z którymi każdy chciałby pracować 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Travelist.pl to pierwszy i największy w Polsce serwis rezerwacyjny łączący w sobie funkcje klubu travelowego oraz inspirującego magazynu podróżniczego. W nowoczesny i oryginalny sposób inspiruje niemal 6 mln zarejestrowanych użytkowników do planowania wypoczynku w kraju i za granicą, prezentując starannie wyselekcjonowane oferty blisko 1000 hoteli i pensjonatów. Od 2014 r. Travelist.pl jest członkiem międzynarodowej grupy turystycznej Secret Escapes, największego na świecie klubu travelowego obecnego w ponad 20 krajach na trzech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy