Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

VIA SMS PL Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wniosków o limit kredytowy

  • Sporządzanie raportów i monitorowanie wykonywanych przez siebie zadań

  • Obsługa w czynnościach administracyjnych związanych z udzielaniem limitu kredytowego (zarządzanie dokumentacją, porządkowanie i weryfikacja danych klientów)

  • Kontakt z klientami poprzez platformę Intercom

  • Wykonywanie połączeń wychodzących w ramach zorganizowanych kampanii

  • Odbieranie i obsługa połączeń przychodzących związanych z infolinią

  • Sprawdzaniu poprawności i kompletności dostarczonych przez Klienta danych

  • Podejmowanie decyzji kredytowych na podstawie posiadanych informacji i zgodnie z procedurą

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista

  • Inicjatywa, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Język angielski min. komunikatywny

To oferujemy

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • Zatrudnienie w centrum Warszawy

Firma VIASMS PL Sp. z o.o. udzielająca pożyczki online, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.viasms.pl