Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

SUNRISE ENERGY Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałego kontaktu telefonicznego oraz mailowego z Klientami;

  • rozpatrywanie wniosków, reklamacji od Klientów;

  • archiwizację dokumentacji;

  • obsługę systemu ewidencyjno-bilingowego;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta;

  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole;

  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia;

  • dobra organizacja pracy;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność budowania relacji z Klientami firmy;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok;

  • preferowane wykształcenie wyższe lub minimum średnie;

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy b2b lub o pracę,

  • pracę w dogodnej lokalizacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia wewnętrzne produktowe i branżowe w ramach wprowadzenia do stanowiska,

  • stałe godziny pracy 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku

  • niezbędne narzędzia do pracy takie jak: PC, telefon.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Sunrise Energy to jedna z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce. Firma zrzesza wyspecjalizowane podmioty, świadczące kompleksowe usługi i oferujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu inwestycji w fotowoltaikę oraz energię elektryczną i paliwo gazowe.

Przewiń do profilu firmy