Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Essilor Polonia

  • Annopol 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Annopol 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów firmy – salonów optycznych - poprzez kompleksową realizacją procesu zamówień (przyjmowanie zamówień, śledzenie i monitorowanie realizacji zamówień w systemie informatycznym, informowanie o opóźnionych zamówieniach, doradztwo w zakresie produktów, informowanie o nowych produktach i promocjach),

  • Aktywne wspieranie rozwoju sprzedaży w powierzonym regionie w ścisłej współpracy z Przedstawicielami Handlowymi poprzez monitorowanie, analizowanie, podtrzymywanie oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów, dotyczących realizacji zamówień i niezgodności,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi w ramach realizacji przydzielonych zadań.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w salonie optycznym lub na innym stanowisku w branży optycznej

  • Posiadasz wiedzę optyczną/optometryczną

  • Masz silną orientację i reaktywność na potrzeby klienta,

  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, nastawienie na współpracę zespołową,

  • Przejawiasz inicjatywę i proaktywność w działaniu,

  • Dobrze organizujesz sobie własną pracę oraz umiejętnie wyznaczasz priorytety,

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (między 8 a 19.00).

To oferujemy

  • Umowę o pracę w największej na świecie, dynamicznie rozwijającej się, stabilnej międzynarodowej firmie w branży optycznej – światowego lidera w swojej branży,

  • Atmosferę opartą na współpracy, szacunku i zaufaniu - relacje międzyludzkie w naszej firmie to jeden z najwyżej ocenionych czynników podczas badań zaangażowania pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Akcjonariat pracowniczy - dofinansowanie pracodawcy

Essilor Polonia Sp. z o.o. należy do Grupy Essilor – światowego lidera w projektowaniu, produkcji sprzedaży soczewek okularowych i sprzętu optycznego.. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – światowego producenta opraw okularowych znanych eleganckich marek, powstała EssilorLuxottica.

Essilor Polonia powstała w 1991 roku jako pierwszy zagraniczny dostawca soczewek okularowych na teren Polski i współtworzy Grupę Essilor Polska. Firma dostarcza wysokiej jakości soczewki okularowe, które dostępne są w salonach optycznych w całym kraju, jak również sprzęt optyczny oraz do badania wzroku. Szeroka współpraca z optykami oraz lekarzami okulistami pozwala nam codziennie zaspokajać potrzeby naszych konsumentów.

Przewiń do profilu firmy