Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Vienna Life

Vienna Life

Aleje Jerozolimskie 162A

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wniosków o wypłatę świadczeń z umów ubezpieczenia

  • analiza i tworzenie raportów

  • tworzenie nowych procesów obsługowych i optymalizacja istniejących

  • aktualizacja danych klientów w systemach wewnętrznych

  • prowadzenie korespondencji z dystrybutorami i klientami w zakresie obsługi wykupów i wypłaty świadczeń z umów ubezpieczenia

  • współpraca z pośrednikami i innymi departamentami w zakresie obsługi wykupów i wypłaty świadczeń

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej (mile widziane doświadczenie w procesie likwidacji szkód w ubezpieczeniach na życie)

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • zaangażowanie, chęć do nauki oraz pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu korespondencji biznesowej

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • elastyczny czas pracy, praca w systemie hybrydowym

  • opieka medyczna w Lux Med

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie dla Ciebie i partnera życiowego

  • przyjazna i kameralna atmosfera

  • nowoczesne biuro ze strefą relaksu

  • wiata dla rowerów i prysznice

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

Vienna Life

Vienna Life to instytucja finansowa, która zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Należymy do Vienna Insurance Group (VIG), wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, której korzenie sięgają roku 1824.

Przewiń do profilu firmy