Specjalista ds. Obsługi Klienta

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

  • Postępu 6, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Postępu 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów i odpowiadania na ich potrzeby,

  • utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami firmy,

  • zapewnienie bieżącej obsługi zgłoszeń reklamacyjnych,

  • dbanie o zachowanie standardów obsługi klienta,

  • administrowanie dokumentacją DOK.

Nasze wymagania

  • wiedza na temat obsługi klienta,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • doświadczenie w pracy z umowami i regulaminami,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność, aktywność, energia i pozytywne nastawienie,

  • znajomość branży ochrony osób i mienia – mile widziana.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy,

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,

  • możliwość pracy częściowo w trybie home office,

  • ubezpieczenie NNW opłacone przez pracodawcę,

  • karnet sportowo-rekreacyjny,

  • pakiet medyczny,

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,

  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technologicznym.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu 6

Przewiń do profilu firmy