Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

ASKHENRY.pl

ASKHENRY.pl

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zleceń składanych przez naszych klientów

  • aktywna obsługa zleceń składanych przez naszych klientów

  • dbanie o wysoką jakość realizowanych zadań

  • koordynacja pracy asystentów zdalnych i miejskich

  • odbieranie telefonów, wysyłanie maili i kontrola przychodzących zleceń

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i aktywny udział w jej rozwoju

Nasze wymagania

  • jesteś studentem i chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

  • masz doświadczenie min. 1 rok, na stanowisku związanym z obsługą klienta, koordynacją pracy lub administracją

  • jeśli pracowałeś na stanowisku asystenckim - będzie to dużym atutem

  • jesteś otwarty na ludzi i lubisz kontakt z klientem

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • masz proaktywne podejście do klienta

  • lubisz kontakt z ludźmi i pracę z nimi

  • jesteś osobą kreatywną i lubisz rozwiązywać nieszablonowe problemy

  • jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • pracę w modelu hybrydowym (biuro + praca zdalna)

  • praca w pełnym wymiarze godzin

  • duże możliwości rozwoju w naszym startupie oraz zebranie cennego doświadczenia

  • dofinansowanie karty Multisport

  • samodzielne stanowisko z odpowiednimi narzędziami pracy

  • możliwość przyłączenia się do świetnego start-upu i rozwijanie go, co daje niesamowitą frajdę!

  • nieformalną i luźną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

ASKHENRY.pl

AskHenry.pl to innowacyjna usługa na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie i concierge dla firm oraz osób indywidualnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem, w związku z czym poszukujemy nowych osób, które będą wzrastać i rozwijać się razem z nami.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy rozwiązywać nawet największe problemy :) Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszą usługę.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Wyślij swoje CV oraz kilka zdań, dlaczego to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem, wpisując w tytule swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.