Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

TWISTO POLSKA sp. z o.o.

4 2005 000 brutto / mies.

Smolna 40

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny (połączenia przychodzące), odpisywanie na wiadomości czat i e-mail;

  • aktywizacja klientów;

  • kontakt z innymi działami firmy;

  • udzielanie pomocy Klientom w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w obsłudze klienta;

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (wykorzystywany tylko w komunikacji wewnątrz firmy);

  • masz wykształcenie min. średnie;

  • komunikacja telefoniczna i mailowa nie sprawiają Ci problemu;

  • jesteś komunikatywny/-a i otwarty/-a.

To oferujemy

  • zostaniesz częścią niewielkiego zespołu odpowiedzialnego w całości za rozwój biznesu w Polsce;

  • od pierwszego dnia pracy dostaniesz umowę o pracę na pełny etat. Po trzech próbnych miesiącach podpiszemy umowę na czas nieokreślony;

  • będziesz pracować od poniedziałku do piątku (plus jeden weekend w miesiącu), obsługujemy klientów od 8 do 18;

  • dostaniesz możliwość hybrydowego trybu pracy (3-4 dni zdalnej pracy w ciągu tygodnia);

  • pracę w kameralnym biurze w samym centrum Warszawy (ul. Smolna 40);

  • opiekę medyczną za 1 zł;

  • kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

W Twisto największą przyjemność sprawia nam wprowadzanie kolejnych innowacji do świata finansów i płatności online. Wierzymy w cyfrową bezgotówkową przyszłość, a sercem naszej działalności jest aplikacja mobilna, która pomaga tysiącom naszych użytkowników w codziennych płatnościach i utrzymuje ich finanse pod kontrolą.

Naszą ambicją jest zostanie numerem 1 oraz ekspansja na kolejne rynki w Europie.

Przewiń do profilu firmy