Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Propharma Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Klienta - przyjmowanie zamówień, doradztwo, udzielanie informacji nt produktów firmy

  • obsługa zamówień Klientów detalicznych i hurtowych w systemie CRM

  • obsługa korespondencji elektronicznej

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

  • realizacja kontaktów wychodzących wg wskazań przełożonego

  • realizacja telefonicznej "dosprzedaży" produktów firmy

  • doradztwo i przygotowanie ofert dla Klientów hurtowych

  • miękka windykacja telefoniczna oraz mailowa

  • udział w targach, konferencjach branżowych i webinarach (również online)

  • godne reprezentowanie oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

  • umiejętność reagowania na potrzeby Klienta, chęć do pomocy i doradztwa

  • znajomość pakietu MS Office

  • silna motywacja i nastawienie na wyniki pracy

  • inicjatywa do podejmowania dodatkowych działań

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • dokładność i rzetelność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • znajomość obsługi systemu CRM Comarch Optima

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • pracę pn-pt. w stałych godzinach (stacjonarnie w biurze i/lub zdalnie - system hybrydowy)

  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, karta sportowa

  • udział w organizowanych szkoleniach i warsztatach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem zdrowej żywności i naturalnych suplementów diety. Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości naturalne produkty. Wartości, którymi się kierujemy to przede wszystkim zdrowie i dobro człowieka, dlatego produkty przez nas oferowane produkowane są na bazie naturalnych składników, bez zbędnych dodatków.

Chcemy, aby nasze produkty były „Najlepiej dopasowane”, tzn.:

• Miały jak najlepszą formę podania – w formie saszetek, mikstur olei z ekstraktami lub mieszanek ziołowych.

• Zawierały certyfikowaną i bezpieczną ilość naturalnych składników aktywnych.

• Miały kompleksowy i optymalny skład bez zbędnych dodatków do żywności.

Tworzymy zespół aktywnych, pozytywnych ludzi lubiących zdrowe, naturalne i wysokiej jakości produkty. Wspieramy pracowników w rozwoju i oferujemy dodatkowe benefity. Budujemy organizację nastawioną na wyniki i dobrze wykonaną pracę. Oczekujemy wysokich standardów pracy, jakości i nastawienia na rezultaty i realizację strategii firmy.

Więcej na: www.pro-pharma.pl

Przewiń do profilu firmy