Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko „Specjalista ds. obsługi klienta” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp. z o. o., a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

AMLUX Sp. z o.o.

Grójecka 77

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna oraz mailowa weryfikacja jakości świadczonych usług

  • Przyjmowanie reklamacji związanych ze świadczonymi usługami

  • Wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów

  • Przekazywanie reklamacji do odpowiednich działów w celu wyjaśnienia sprawy oraz weryfikacja czy reklamacja została odpowiednio załatwiona.

  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego i technicznego

Nasze wymagania

  • Łatwość w prowadzenia rozmów telefonicznych, udzielania porad i diagnozowania problemów;

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz MS Word )

  • Profesjonalne podejście do pracy

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z telefoniczna obsługą użytkownika (Service Desk, Help Desk, Call Center);

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość awansu w strukturach spółki

  • Pracę w godz. 7:00-15:00