INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DOTYCZĄCA PRYWATNOŚCI AmeriGas Polska Sp. z o.o. (dalej zwany „AGP” lub „nami”) szanuje Pana/Pani prywatność i zobowiązuje się chronić Pana/Pani dane osobowe. AGP jest administratorem danych w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych. Niniejszym informujemy, że w trakcie procesu aplikowania zbieramy i przetwarzamy Pana/Pani określone dane osobowe. Przetwarzane przez nas dane osobowe Będziemy przetwarzać następujące dotyczące Pana/Pani kategorie danych osobowych: Dane podane w życiorysie (CV) i liście motywacyjnym; dane podane przez Pana/Panią w naszym formularzu zgłoszeniowym; wszelkie dane osobowe przekazane nam na Pana/Pani temat przez osoby, z którymi możemy się skontaktować
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

AmeriGas Polska Sp z o.o.

Modlińska 344

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur i korekt oraz kontrola ich prawidłowości

  • Wyliczanie cen Klientów formułowych

  • Wgrywanie cenników i nadzór nad ich prawidłowością

  • Weryfikacja telemetrii i wpisywanie zamówień dla Klientów licznikowych

  • Obsługa infolinii

  • Kontrole audytowe

  • Rozliczanie Klientów krajowych i wielooddziałowych

  • Obsługa skrzynki funkcyjnej „kontakt”

  • Przygotowywanie raportów wspierających realizację zadań pracowników Customer Experience

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (przede wszystkim MS Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu fakturowania i obsługi Klienta

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami

  • Dokładność w działaniu

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 6 miesięcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy

  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na działania firmy – każdy pomysł bierzemy pod uwagę

  • Możliwość rozwoju; doceniamy ludzi z pasją i chęcią dzielenia się wiedzą z innymi

  • Pracę w spokojnej i pełnej zieleni okolicy

  • Gwarancję bezpłatnego miejsca parkingowego

  • Po okresie instruktażu stanowiskowego dajemy możliwość pracy w formie hybrydowej - minimum dwa dni w tygodniu z biura, reszta tygodnia z dowolnego miejsca w Polsce

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne