Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aeterie sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 14 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

AETERIE sp. z o.o.

  • Marynarska 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Marynarska 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa Klienta poprzez dostępne kanały sprzedaży (online, showroom)

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Obsługa kanałów komunikacji z Klientem (email, chat, infolinia)

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej marki

  • Budowanie relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Zainteresowanie modą

  • Wysoka kultura osobista

  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Współpracę z młodą, dynamicznie rozwijającą się marką odzieżową, tworzoną przez doświadczonych przedsiębiorców i managerów

  • Możliwości rozwoju wraz z dynamicznym rozwojem firmy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczny system godzin pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zniżki pracownicze

O nas

Aeterie to marka, która powstała z potrzeby tworzenia rzeczy klasycznych, ponadczasowych, pomagających podkreślać kobiece piękno.

W dobie zmieniających się trendów i szybkiej mody, tworzymy ubrania i przedmioty, które będą Ci służyć przez wiele lat i nigdy nie wyjdą poza ramy klasyki.

To powrót do korzeni kobiecości.

Zobacz więcej na https://aeterie.com/