Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

BOOKFINANSE sp. z o.o.O firmie

4 200–5 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

BOOKFINANSE sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zainteresowanych klientów ofertą kredytowania.
  • Analiza potrzeb, budowa partnerskich relacji z klientami.
  • Oferowanie rozwiązań bankowych i współpraca z klientem.
  • Codziennie nowa baza zainteresowanych klientów naszymi usługami
  • Telefoniczny kontakt z zainteresowany klientem kredytem gotówkowym / konsolidacja

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:
  • Chęci do pracy, umiejętności szybkiego uczenia się i determinacji do realizacji celów.
  • Odwagi do podejmowania nowych wyzwań i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Naturalnej samodzielności i odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w pracy z klientem mile widziane.

To oferujemy

  • Bieżące wsparcie zespołu specjalistów i szereg szkoleń.
  • Zaproszenia na eventy organizowane przez partnerów biznesowych.
  • Umowę zlecenie lub Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (część stała i premia)
  • Adekwatne do zadań narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Biuro w centrum Warszawy (Śródmieście - Chałubińskiego 8)
  • Miłą atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole.

O nas

BOOKFINANSE SP. z o.o z siedzibą w Warszawie. 7-letnie doświadczenie w tej branży pozwoliło ugruntować naszą pozycję na rynku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalistę ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta, Tytusa Chałubińskiego 8, Warszawa