Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Meditrade Poland Sp. z o.o.

  • Pańska 73, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Pańska 73

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów (wystawianie dokumentów sprzedażowych, obsługa reklamacji, kontrola magazynów depozytowych)

  • Zarządzanie biurem (prace administracyjno-biurowe, współpraca z dostawcami usług, zamawianie i gospodarowanie materiałami biurowymi)

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

  • Zarządzanie małym magazynem próbek

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z normami ISO

  • Wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych

  • Współpraca ze Specjalistą ds. Przetargów

  • Realizacja zadań zlecanych przez Dyrektora Zarządzającego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży sprzętu medycznego,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie WARUNEK KONIECZNY

  • Biegła znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Wysoka motywacja i samodzielności w realizacji wyznaczonych zadań,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Pozytywne nastawienia do pracy,

  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej

  • Znajomość programu SAP Business lub podobnego systemu ERP

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych

O nas

Meditrade Poland Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową organizacją, zajmującą się dystrybucją wyrobów i sprzętu medycznego.

Firma charakteryzuje się dużym doświadczeniem w handlu na rynkach Europy Wschodniej, oraz twórczą i przyjazną atmosferą, a swoim klientom oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie medycyny.