Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

AIQLABS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Staniewicka 12

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami;

  • Udzielanie wsparcia, przyjmowanie dyspozycji oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów;

  • Obsługa korespondencji przychodzącej (korespondencja elektroniczna i listowna);

  • Prowadzenie działań związanych z monitoringiem spłat należności;

  • Obsługa płatności (wyjaśnianie statusu płatności);

  • Wsparcie administracyjne w bieżącej działalności firmy;

  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Nasze wymagania

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem;

  • Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych - posługiwanie się poprawną polszczyzną, dobra dykcja;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu Office;

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze obsługi Klienta związanej z produktami finansowymi.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet dodatkowych benefitów: pakiet medyczny, Multisport;

  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach;

  • Ruchomy czas pracy pomiędzy 9-17;10-18;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

AIQLABS to dynamicznie rozwijający się, nowoczesny fintech, posiadający w swoim portfolio produkty kierowane do klientów indywidualnych i biznesowych.

Przewiń do profilu firmy