Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

ORTOCARE SP. Z O.O.

Łopuszańska 95

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi w kontaktach z klientami.

  • Wystawianie faktur sprzedaży,

  • Wprowadzanie i realizacja zamówień klientów;

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług i wsparcia w codziennym wykonywaniu czynności związanych z obsługą klienta;

  • Udzielania informacji zwrotnej w odpowiedzi na zapytania klientów;

  • Aktywna współpraca z innymi działami w firmie;

  • Współpraca z Działem Sprzedaży w sprawach związanych z obsługą klienta;

  • Pozyskiwanie i analizowanie danych na potrzeby celów i KPI;

  • Uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach;

  • Współpraca z innymi działami w firmie.

  • Realizacja zadań zgodnie ze standardami oraz procedurami w ramach procesów, obsługi zamówień, współpracy z magazynem w zakresie dostaw produktów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word), Power Point, Outlook);

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Umiejętność koncentracji na szczegółach;

  • Wysoki standard komunikacji i proaktywne podejście do klienta;

  • Wykształcenie minimum licencjackie, preferowane wyższe;

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z klientem (preferowane w branży w produktów medycznych);

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność i systematyczność.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole, w firmie należącej do czołówki wyspecjalizowanych dystrybutorów w Polsce;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • Kontakt z najnowszymi technologiami medycznymi oraz z najważniejszymi ośrodkami ortopedycznymi w Polsce i zagranicą;

  • Współpracę z zespołami międzynarodowymi Lima Corporate;

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Narzędzia pracy - telefon, laptop;

O nas

OrtoCare Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku medycznym w Polsce. Od początku swej działalności skoncentrowała się na kompleksowej i w pełni profesjonalnej obsłudze jednostek ochrony zdrowia w zakresie innowacyjnych i skutecznych technologii medycznych. Aktualnie firma należy do ścisłej czołówki największych dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce. Jesteśmy wyłącznym agentem największego europejskiego producenta endoprotez stawowych Lima Corporate oraz cenionym partnerem na wymagającym rynku usług medycznych i ekspertem w zakresie:

• Endoprotez kolan, bioder, stawów ramiennych, jak również implantów typu Custom Made dla pacjentów z dużymi deformacjami,

• Zaawansowanych systemów napędów (piły, wiertarki) ortopedycznych, traumatologicznych, neurochirurgicznych itp.

• Realizacji rozwiązań z zakresu narzędzi chirurgicznych w szczególności: ortopedii, neurochirurgii itp.

OrtoCare zatrudnia kilkudziesięciu pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę i duże doświadczenie w zakresie technologii medycznych. Współpracujemy między innymi:

• Lima Corporate, Włochy (implanty stawowe)

• De Soutter Medical, Wielka Brytania (napędy ortopedyczne, kardiochirurgiczne, neurochirurgiczne)

• Reda GmbH, Niemcy (narzędzia chirurgiczne dla wszystkich specjalności)