Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

WYTWÓRNIA WYPRAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Obsługa Klientów i Kontrahentów

Nasze wymagania

  • znajomość regionów, do których organizujemy wyjazdy (to najważniejsze), praktyka podróżnicza (samodzielne podróże, pilotaż, przewodnictwo) i wiedza dotycząca krajów byłego ZSRR, regionu bałkańskiego, Rumunii, Iranu, mile widziane osoby po studiach dotyczących tych kierunków. Jeżeli nie spełniacie tych warunków chociaż częściowo i nie znacie wyżej wymienionych regionów, prosimy nie zgłaszajcie się do nas.

  • języki rosyjski i angielski (mile widziany serbski i inne języki z regionów, do których organizujemy wyjazdy)

  • doświadczenie w pracy biurowej, obsługa office, systemów rezerwacyjnych, mile widziane podstawy księgowości

  • doświadczenie w obsłudze klienta

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze kontrahentów z krajów, do których organizujemy wyjazdy

Biuro podróży Wytwórnia Wypraw poszukuje osób do pracy w biurze przy obsłudze klientów i kontrahentów - 2 lokalizacje: Kraków albo Warszawa.

Organizujemy wyprawy o charakterze poznawczym, głównie w kierunkach wschodnich - kraje byłego ZSRR, a także Iran, Jordania, Maroko oraz Rumunia, Bałkany.

Przewiń do profilu firmy