Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Med24 Holding sp. z o.o.

5 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta

  • komunikację za pośrednictwem telefonu, emaila oraz innych kanałów z użytkownikami naszych produktów, pracownikami służby zdrowia i klientami wewnętrznymi

  • nawiązywanie i budowanie długofalowej relacji z klientami

  • realizowanie ogólnych zadań administracyjnych

  • współpraca z innymi działami firm

  • udział w projektach firmowych

  • raportowanie zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami i przy użyciu aktualnie obowiązujących programów

Nasze wymagania

  • większość pracy stacjonarnej, z możliwością pracy zdalnej

  • masz wysokie kompetencje interpersonalne, jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz relacje oparte na empatii i chęci niesienia pomocy

  • wiesz, jak inicjować i skutecznie realizować działania

  • znasz pakiet MS Office

  • jesteś osobą zaangażowaną i samodzielną, z determinacją dążysz do realizacji założonego celu

  • jako dodatkowy atut - znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej, renomowanej firmie

  • profesjonalne szkolenia

  • samodzielne stanowisko

  • możliwość rozwoju zawodowego