Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

TD SYNNEX Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa reklamacji

  • Odpowiadanie na zapytania klientów ( mailowe, telefoniczne, czat)

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Posprzedażowe wsparcie działu handlowego

  • Kontakt z firmami kurierskimi w sprawie realizacji wysyłek

  • Dbanie o terminowe realizowanie zadań

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami;

  • Orientacja na cel i samodyscyplina;

  • Wysoki poziom motywacji wewnętrznej;

  • Znajomość programów MS Office;

  • Komunikatywność;

  • Otwartość na zmiany;

  • Umiejętność twórczego myślenia;

  • Mile widziana znajomość systemów IT wykorzystywanych do obsługi zamówień i sprzedaży (SAP);

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku;

  • Jasno sprecyzowane oczekiwania, realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań;

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów, którzy wspólnie pracują na sukces Tech Daty w Polsce;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, kartę multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy czołowym dystrybutorem IT oferującym szerokie portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Jesteśmy częścią Tech Data Corporation, jednego z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania. Tech Data obsługuje ponad 125 tys. klientów w 100 krajach. W Polsce współpracujemy z ponad 7 tysiącami Partnerów Handlowych, m.in. Microsoft, HP Inc., Cisco, Adobe, Dell, Xerox i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy