Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

TAJ spółka jawna Piętka Andrzej Piętka HalinaO firmie

TAJ spółka jawna Piętka Andrzej Piętka Halina

Komitetu Obrony Robotników 45

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów TAJ
  • Współpraca z partnerami biznesowymi
  • Uczestnictwo w kształtowaniu i usprawnianiu wewnętrznych procesów firmy
  • Obsługa systemów TAJ (Speed, Trimble, Transporeon)
  • Czynności administracyjne w firmie TAJ(przetargi, audyty, szkolenia)
  • Komunikacja w języku angielskim z partnerami zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Skrupulatność, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język
  • Proaktywne podejście do zadań i rozwiązywania problemów
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Efektywna praca w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży transportu drogowego

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie 4500 – 5500 netto + premia uznaniowa
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz atrakcyjną premię zależną od zaangażowania i wyników
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku(smartphone, laptop)

TAJ spółka jawna jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową Polsce. Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnią nienaganną reputacją w transporcie międzynarodowym. Naszą specjalizacją jest przewóz towarów o wysokiej wartości. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy.

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Komitetu Obrony Robotników 45, Włochy, Warszawa