Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

IMPRESJE - HOME COLLECTION O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 25 paź 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IMPRESJE HOME COLLECTION  jest marką o ponad 20-to letniej tradycji. Nasz salon mieści się na warszawskiej Sadybie. Specjalizujemy się w sprzedaży luksusowych artykułów dekoracyjnych ( tkaniny dekoracyjne, tapety, dywany). Zajmujemy się również realizacją dekoracji okien i wnętrz. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek Cole&Son, Colefax&Fowler Group, Borastapeter, Harlequin, Lizzo i Zoffany.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów detalicznych w salonie
  • doskonała znajomość  oferowanych przez firmę produktów
  • kontrola rezerwacji, zamówień i dostaw towarów
  • fakturowanie
  • obsługa FB i Instagram
  • prace związane z bieżącym funkcjonowaniem salonu

Oczekujemy od kandydatki/ta:

  • zainteresowania designem i wystrojem wnętrz
  • doświadczenia w sprzedaży/ handlu detalicznym
  • szczerej, przyjaznej i otwartej osobowości
  • samodzielności, odpowiedzialności i chęci poszerzania swojej wiedzy
  • znajomości j. angielskiego, pakietu Office, FB i Instagram

Oferujemy:

  • szkolenie w zakresie sprzedawanych przez nas produktów
  • umowę o pracę
  • jasny system premiowy
  • możliwość pracy z  produktami ciekawymi i poszukiwanymi przez klientów
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy