Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta

Keemple Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Keemple Polska działa na rynku od 2015 r. Zajmujemy się sprzedażą i produkcją systemów smart home. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA.
Praca w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

  • Miła i przyjazna obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, maila i smsów
  • Obdzwanianie bazy klientów
  • Obsługa klientów w ramach działań serwisowych
  • Rozwiązywanie problemów w oparciu o proste i jasne instrukcje
  • Raportowanie w systemie CRM
  • Udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klienta bądź call center)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie i zorientowanie na sukces
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Sumienność i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Wstępny okres wdrożenia do pracy
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Pozytywną atmosferę i spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne