Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Sun & Snow Sp. z o.o.O firmie

3 420 brutto / mies.

Sun & Snow Sp. z o.o.

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4

Warszawa

Sun & Snow to największy w Polsce operator zarządzający wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz w miastach. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat i oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i przejrzyste warunki płacy.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Profesjonalna obsługa zapytań telefonicznych i mailowych, udzielanie informacji na temat dostępności, cen apartamentów, warunków rezerwacji
  • Tworzenie ofert i dokonywanie rezerwacji
  • Stały kontakt z biurami lokalnymi oraz partnerami biznesowymi w sprawach związanych z rezerwacjami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Umiejętności obsługi komputera
  • Komunikatywności i zdolności do reagowania na zaistniałe sytuacje (również stresowe)
  • Zaangażowania, pozytywnego nastawienia
  • Umiejętności zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta mile widziane
  • Praca w systemie zmianowym od 9:00 do 20:00 oraz w wybrane weekendy
  • Status studenta - mile widziane (nie jest to warunek konieczny)

CO ZAPEWNIAMY:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzyste warunki płacy - stałą pensję oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, istniejącej na rynku od 10 lat
  • Pracę w zespole młodych, sympatycznych i pomocnych ludzi
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dogodną lokalizację (Foksal, ul. Gałczyńskiego 4)
  • Praca w systemie zmianowym od 9:00 do 20:00 oraz w wybrane weekend

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne