Ta oferta pracy jest nieaktualna od 579 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    In Touch Contact Center

    Poszukujemy osób na stanowisko telefonicznej obsługi klienta dla jednego z największych dostawców telewizji oraz internetu.
    Oferujemy pakiet szkoleń.
    Gwarantujemy pracę w miłej atmosferze z fajnym zespołem oraz wsparcie merytoryczne.
    Dodatkowo masz możliwość pracy zmianowej lub w weekendy.
    Wynagrodzenie składa się z podstawy, premii oraz prowizji, co umożliwia wysokie zarobki (zależne głównie od Twojej mobilizacji).

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących
    • Udzielanie klientom informacji i realizacja dla nich wsparcia
    • Budowanie relacji z klientami i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność (również w weekendy)
    • Komunikatywność
    • Poczucie humoru oraz chęć do pracy
    • Mile widziane doświadczenie w CC

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • System szkoleń produktowych oraz z techniki sprzedaży
    • Stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa)+ bonusy za efektywność
    • Prowizje uzależnione od osiąganych wyników
    • Dodatkowe systemy motywacyjne i ciekawe konkursy w ciągu każdego miesiąca
    • Wsparcie kadry menedżerskiej i trenerskiej
    • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez In Touch Contact Center z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest In Touch Contact Center z siedzibą w Warszawie przy ul. Floriańskiej 6/C16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.