Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Specjalista_OK

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Dbanie o wysoką jakość sprzedaży naszych produktów
  • Profesjonalna obsługa Klientów Spółki
  • Procesowanie aplikacji pożyczkowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Spółki
  • Wsparcie Klientów przy podejmowaniu decyzji pożyczkowych

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych

OFERUJEMY:

  • UMOWĘ O PRACĘ + KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu działającej w konkurencyjnej branży
  • Środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym ambitnych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów

Administratorem danych jest Vivus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-146, 17 stycznia 56 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się