Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Take a Fruit Sp. z o.o. to ogólnopolski dostawca świeżych owoców do biur. Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu produkty naszej firmy, dostępne w biurach w całym kraju, stały się cenionym benefitem dla Pracowników firm i instytucji. Owoce Take a Fruit to synonim najwyższej jakości. Pracujemy na najnowocześniejszej w Polsce infrastrukturze do konfekcjonowania owocowych mixów.

    Dbamy o edukację Pracowników wspólnie z Edukacją Żywieniową prowadząc program Razem dla Zdrowia Pracowników.

    Szczegóły na www.takeafruit.pl; www.razemdlazdrowiapracownikow.pl

    Jeżeli jesteś ambitną osobą, lubiącą dynamikę i swobodę w działaniu, skutecznie realizujesz cele, chcesz się rozwijać w organizacji dającej dużo możliwości, dołącz do nas na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • bieżąca obsługa Klientów
    • obsługa systemu zamówień i reklamacji
    • budowanie relacji biznesowych i umacnianie wizerunku firmy na rynku

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • doświadczenie w obsłudze Klienta (B2B)
    • umiejętność przygotowania i prowadzenia spotkań z Klientami
    • znajomość technik negocjacji i sprzedaży (mile widziane)
    • własna działalność gospodarcza (mile widziane)

    Oferujemy:

    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
    • zgrany i wspierający zespół
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pyszne owoce w biurze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z numerem ref. Specjalista ds. Obsługi Klienta/07/2017, za pomocą przycisku "Aplikuj".

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez Take a Fruit Sp. z o.o. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.