Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2018-07-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób które będą odpowiedzialne za obsługę klienta.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska

    • bieżące wsparcie dla klienta biznesowego, udzielanie informacji, poszukiwanie rozwiązań,
    • przygotowywanie wycen dla klienta,
    • aktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań budujących relacje biznesowe z klientami,
    • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • wysokie zdolności komunikacji,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferowane warunki pracy

    • umowa o pracę,
    • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 6000 do 8000 zł brutto,
    • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczanie, dofinansowanie do karty Mulitsport lub urlopu),
    • duże możliwości nauki i rozwoju,
    • dofinansowanie szkoleń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

    Administratorem danych osobowych jest NEW MEDIA STUDIO SP. Z O.O.

    Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Dane osobowe będą przetwarzane także: w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 222 1kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia). Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem e-mail: [email protected] Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.