Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LekSeek Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    LekSeek Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. twórca rozwiązań informatycznych dla służby zdrowia, lider informacji o lekach dla profesjonalistów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • Wsparcie techniczne użytkowników medycznej aplikacji
    • Raportowanie błędów
    • Szkolenia telefoniczne użytkowników z zakresu aplikacji
    • Promocja leków wśród środowiska medycznego
    • Umawianie spotkań dla przedstawicieli firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie: minimum średnie
    • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych aplikacji
    • Aktywne rozwiązywanie problemów technicznych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji
    • Mile widziane, jednak nie obligatoryjne – doświadczenie na Call Center

    OFERUJEMY:

    • Pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, otwartym zespole
    • Szkolenia
    • Udział w nowych, ciekawych i innowacyjnych na skalę polską projektach
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Wynagrodzenie: zasadnicze + prowizja

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przez LekSeek Polska sp. z o.o. sp.k.