Specjalista ds. Obsługi Klienta

Otis Sp. z o.o.

Konstruktorska 13

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa zgłoszeń o awariach urządzeń dźwigowych od użytkowników (windy oraz schody ruchome),

  • Komputerowa obsługa zgłaszanych usterek (rejestracja, monitorowanie, zamykanie zgłoszeń w systemie),

  • Koordynowanie i monitorowanie procesu usuwania usterek przez pracowników działu Serwisu,

  • Informowanie klientów o procedurach usuwania awarii oraz udzielanie informacji o zakresie wykonywanych działań,

  • Wprowadzanie informacji o nowych urządzeniach do systemu (dane techniczne, uruchamianie wizyt konserwacyjnych itp.),

  • Sporządzanie codziennych raportów dotyczących awarii urządzeń dźwigowych oraz ich dystrybucja

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta na podobnym stanowisku,

  • Dyspozycyjności w zmianowym systemie pracy (6-14, 7-15, 14-22, 22-6; także w weekendy i święta),

  • Wykształcenia średniego,

  • Dobrej znajomości MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Proaktywność, chęci rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,

  • Komunikatywności, empatii oraz otwartości,

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze relacji z Klientami,

  • Elastyczny grafik godzin pracy,

  • Szkolenia, warsztaty oraz udział w ciekawych projektach,

  • Rozwój zawodowy w strukturach firm

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Otis jest największym na świecie producentem dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz innych systemów transportu poziomego.

Będąc wiodącym producentem systemów przemieszczania ludzi na świecie, Otis jest partnerem dla architektów i przedsiębiorców, deweloperów i właścicieli domów. Podczas gdy zajmujemy się produkcją, instalacją, modernizacją i serwisowaniem dźwigów, schodów i chodników ruchomych, istotą naszej działalności jest rozwiązywanie problemów. Niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje skomplikowanego systemu dźwigowego w najwyższym budynku na świecie, czy prostej windy do piętrowego domku, jednakowo angażujemy się, aby zapewnić najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy