Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Sokołów (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.06.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lyreco
    Międzynarodowy koncern obecny w 42 krajach na 4 kontynentach dostarczający rozwiązania i wyposażenie miejsc pracy

    Do Naszego Zespołu poszukujemy obecnie

    Specjalisty ds. Obsługi Klienta
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Sokołów (pow. pruszkowski)
    (Lyreco posiada własną komunikację BUS z Warszawą, Pruszkowem i Brwinowem)

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zewnętrznych i wewnętrznych.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szkolenia kompetencyjne
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
    • Pakiety: medyczny, sportowy, ubezpieczeniowy
    • Program partycypacji w zyskach Spółki

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczne oraz wykorzystujące platformy elektroniczne przyjmowanie i rejestracja zamówień klientów
    • Tworzenie nowych rekordów klientów
    • Dbałość o poprawność danych w systemie komputerowym
    • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji zgłaszanych przez klientów
    • Doradztwo klientom w zakresie produktów i usług świadczonych przez Firmę
    • Aktywne uczestnictwo w telefonicznych akcjach promocyjnych dla klientów
    • Przygotowywanie raportów/zestawień związanych z wykonywanymi zadaniami
    • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym
    • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Miły głos, dobra dykcja i swoboda wypowiedzi
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista
    • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy
    • Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.