Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta Węgierskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)
    zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

    Whirlpool Corporation
    jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

    Produkty i marki
    takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht,
    Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

    Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA WĘGIERSKIEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klienta w obszarze realizacji zamówień;
    • Monitorowanie poprawności stosowania procedur sprzedażowych;
    • Nadzór nad poziomem serwisu w procesie obsługi zamówień;
    • Administracja obiegiem dokumentów;
    • Wykonywanie operacji w korporacyjnym systemie ERP.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Biegłej znajomości języka węgierskiego w mowie i w piśmie;
    • Zdolności priorytetyzowania i rozwiązywania problemów;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu;
    • Doświadczenia w obszarze obsługi klienta biznesowego;
    • Znajomości MS Excel;
    • Znajomość systemu SAP będzie atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się zespole;
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport;
    • Pracę na stanowisku silnie nastawionym na kooperacje z innym departamentami (sprzedaż, marketing, finanse, logistyka);
    • Szkolenia stanowiskowe;
    • Możliwość współpracy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
    z adnotacją: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA WĘGIERSKIEGO

    W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883).

    Dowiedz się więcej!

    emea.whirlpoolcareers.com