Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi klienta (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła)

Vents Group Sp. z o.o

  • Brzozowa 8, Niepruszewo (pow. poznański)
    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Brzozowa 8

Niepruszewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie koncepcji i ofert handlowych instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla domów jednorodzinnych.

  • Doradztwo w zakresie oferowanych urządzeń i instalacji wentylacji mechanicznej.

  • Wsparcie Działu Technicznego w bieżących zadaniach.

Podział czasu pracy
50%

Praca zdalna

50%

Praca w siedzibie firmy (Niepruszewo)

Nasze wymagania

  • Znajomość branży wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła lub praca na podobnym stanowisku w branży chłodniczej, grzewczej, sanitarnej.

  • Chęć rozwoju, poszerzenia wiedzy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów.

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane w kierunku wentylacji

  • Doświadczenie w pracy w obszarze wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, działającej ponad 25 lat w swojej branży.

  • Profesjonalne wprowadzenie stanowiskowe oraz wsparcie doświadczonych współpracowników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Kontakt ze strony HR

2

Rozmowa rekrutacyjna z bezpośrednim przełożonym

3

Witamy w Vents Group! :)

CV prosimy przesyłać za pomocą opcji APLIKUJ