Specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego z j. niderlandzkim lub węgierskim

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, poszukujemy osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową w rozbudowywanym dziale Zakupów Globalnych na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego z j. niderlandzkim lub węgierskimNumer ref.: SOK/11/DPM/MG

Obowiązki:

  • Wsparcie dla klienta wewnętrznego w bieżących zapytaniach dotyczących użytkowania systemów wspierających zakupy pośrednio produkcyjne
  • Praca w wewnętrznym dziale helpdesku firmy
  • Wsparcie w obszarze zakupowym dla poszczególnych fabryk europejskich
  • Codzienny kontakt telefoniczny w języku angielskim oraz niemieckim z oddziałami firmy
  • Zarządzanie licznymi danymi w systemie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny
  • Znajomość języka węgierskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym (8-16 oraz 14-22)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i informuję, że skontaktuję się jedynie z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy