Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego z j. niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Znasz język niemiecki i angielski?

Praca z klientem sprawia Ci przyjemność?

Chcesz pracować dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie?

To właśnie oferta dla Ciebie - aplikuj!

specjalista ds. obsługi klienta wewnętrznego z j. niemieckimNumer ref.: /165/03/2020/JG/50786
zadania
  • budowanie relacji z klientami niemieckojęzycznymi
  • kontakt z klientem wewnętrznym
  • aktualizacja baz wewnętrznych klientów
  • tworzenie profili klientów
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu usprawnienia procesów
oczekujemy
  • biegłej znajomości języka niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • chęci do nauki i zdobywania doświadczenia
  • doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem
oferujemy
  • pracę w przyjaznym i międzynarodowym środowisku pracy
  • szkolenia wdrażające
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną - Medicover, dofinansowanie do nauki języka obcego oraz szkoleń rozwojowych)
  • kuchnię z przekąskami i strefę relaksu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne