Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Klienta windykacyjnego

LeaseLink Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za monitoring kultury płatniczej naszych Klientów oraz obsługę procesów windykacyjnych realizowanych automatycznie a także poprzez zewnętrzne firmy windykacyjne. Wysoko cenimy sobie skrupulatność, umiejętności analityczne oraz komunikatywność. Rozwiążesz wiele różnych problemów i będziesz mógł/a postępować nieszablonowo.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze procesów windykacyjnych, mile widziane w obszarze b2b

  • znajomość procesów odzyskiwania wierzytelności na różnych etapach

  • płynnie posługiwanie się pakietem MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela

  • dojrzałość a także charyzma do samodzielności i podejmowania decyzji

  • profesjonalna obsługa Klientów i z pełnym zaangażowaniem (pisma/e-mail/czat).

To oferujemy

  • zaufanie i swobodę umożliwiającą rozwój osobisty i zawodowy

  • niezbędne narzędzia umożliwiające realizację Twoich pomysłów,

  • elastyczne godziny pracy, forma zatrudnienia i wyjątkowo luźna relacja z przełożonymi i organizacją

  • przyjazną kreatywną atmosferą i również zapłatę ;-)

LeaseLink Sp. z o.o.

Cześć, tutaj LeaseLink! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży Fintech. Tworzymy najnowocześniejsze rozwiązania leasingowe połączone z procesem sprzedażowym naszych Partnerów. Finansujemy zakupy Klientów B2B - jako metoda płatności zintegrowana ze sklepami internetowymi. Jako jedyna firma leasingowa w Europie realizujemy usługi 24/7 z całkowicie zdigitalizowanymi procedurami bez zbędnych formalności dla Klientów. Już teraz współpracujemy z wieloma cenionymi graczami na rynku e-commerce (min. Allegro, MediaMarkt, RTV euro AGD, IKEA) a nasze usługi spotkały się z uznaniem wielu branżowych konkursów i nagród które otrzymaliśmy, włącznie z najbardziej prestiżową - ZŁOTYM BANKIEREM 2018 w kategorii INNOWACJA. www.leaselink.pl

Przewiń do profilu firmy