Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta włoskojęzycznego

Green CellO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta mailowa, telefoniczna oraz przez czat
  • Przyjmowanie i obsługa zamówień/reklamacji/zwrotów mailowo, telefonicznie, przez czat
  • Wystawianie korekt faktur zagranicznych oraz obsługa zamówień anulowanych
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
  • Utrzymanie wysokiej pozycji sprzedawcy na powierzonej platformie sprzedażowej oraz monitorowanie statystyk
  • Obsługa komentarzy i zapytań pod produktami na platformie sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Biegle posługujesz się językiem włoskim (mówiony i pisany C1-C2)
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe językowe)
  • Potrafisz nawiązywać dobre relacje i pracuje zespołowo
  • Dobrze znasz pakiet MS Office
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze Klientów

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie,
  • szkolenia produktowe,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w energicznym zespole,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Specjalista ds. obsługi Klienta włoskojęzycznego, Kalwaryjska 33, Kraków